Dzis jest Środa, 19.01.2022 Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
 
Strona główna - aktualności

I ŚWIĘTO MIODU - PRZEMYśL 2005

Przemyśl Polską Stolicą Miodu - tak będzie w najbliższą sobotę i niedzielę, do naszego miasta zjadą pszczelarze z całego kraju. Wszystkich lubiących dobrą zabawę zapraszamy na przemyski Rynek.
Na estradzie ustawionej w Rynku o godzinie 15 odbędzie się oficjalne otwarcie imprezy. Ponadto w programie występy artystyczne, prelekcje i ciekawostki związane z pszczelarstwem i miodem. W obrębie Rynku zostaną ustawione stoiska na którym można będzie zaopatrzyć się w miód, a także nabyć fachową literaturę. Dla smakoszy degustacje wyrobów pszczelarskich. Organizatorami imprezy są Krakowska Kongregacja Kupiecka Oddział Terenowy w Przemyślu, Urząd Miejski w Przemyślu, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki, oraz Centrum kulturalne w Przemyślu.

święto Miodu zbiega się także z Jubileuszem 30-sto lecia Centrum Kulturalnego w Przemyślu, drugi dzień imprez na estradzie w Rynku wypełnią zespoły folklorystyczne, śpiewacze z Polski, oraz Zespół "Polanie" z Calgary w Kanadzie, będący jednocześnie gwiazdą wieczoru.

W imieniu organizatorów Serdecznie zapraszamy.Stronę odwiedziło 5705 osób.