Dzis jest Poniedziałek, 17.01.2022 Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
 
Strona główna - aktualności

Pielgrzymka na Jasną Górę - 24 kwietnia 2005

Szanowni Państwo,

W imieniu Prezydium Zarządu Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług w Warszawie apelujemy do Koleżanek i Kolegów Prezesów i Dyrektorów o wyjątkowo aktywne włączenie się w organizację i udział w tradycyjnej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się 24 kwietnia 2005 r. (niedziela).

Rok 2005 jest szczególnym, gdyż Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług obchodzi 80 - lecie powstania, stąd i szczególnie uroczysty charakter tegorocznej Pielgrzymki. Zamanifestujemy na Jasnej Górze naszą jedność.

Licząc na szczodrość i hojność kupiecką równie gorąco prosimy o tradycyjną darowiznę na rzecz Sanktuarium Jasnogórskiego. Każda suma przekazana za naszym pośrednictwem: (Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług Bank Przemysłowo-Handlowy S.A. nr konta 29 1060 0076 0000 4011 0000 0840) będzie kolejną cegiełką pozwalającą utrzymać naszą chlubę - dziedzictwo narodowe - Sanktuarium Jasnogórskie, pamiętając, że corocznie 8 grudnia oddajemy się opiece naszej Patronce - Matce Bożej Niepokalanie Poczętej.

Jednocześnie informujemy o planowanym przebiegu uroczystości:

  1. Zbiórka uczestników o godz. 11.00 ze sztandarami i odznaczeniami organizacyjnymi, zgodnie z tradycją odbędzie się na Wałach Jasnogórskich, przy pomniku Ojca Augustyna Kordeckiego.

  2. Msza święta rozpocznie się o godz. 12.00 w Kaplicy Matki Bożej przed Jej Cudownym Obrazem.

  3. Po Mszy świętej Prezydium Zarządu Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług zaprasza na spotkanie kupiecki. Miejsce spotkania zostanie uzgodnione z Dyrektorem Zrzeszenia Kupieckiego w Częstochowie Panem Jerzym Gralewskim i podane odrębnym pismem.


Stronę odwiedziło 5413 osób.