Dzis jest Wtorek, 25.01.2022 Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
 
Strona główna - aktualności

Oferta fotowoltaiczna firmy OŚWIECONY dla członków i sympatyków PKKSzanowni Państwo

Firma Oświecony zajmuje się szeroko rozumianą ENERGETYKĄ, przekazujemy naszym klientom wiedzę na temat umiejętnego gospodarowania źródłami energii, ich maksymalnego wykorzystania oraz optymalizacji zużycia energii elektrycznej, cieplnej i gazu. Sięgając po nowoczesne technologie, tworzymy innowacyjne rozwiązania ograniczające zużycie energii, oparte na odnawialnych źródłach energii, łączące korzyści ekonomiczne odbiorców z szacunkiem do środowiska naturalnego.

Nasze doświadczenie oparte jest na 10 latach na rynku energetycznym. Zawsze stawialiśmy na rozwój i najważniejsze w energetyce - przewidywanie. Tam, gdzie inni stawiają pierwsze kroki, my wprowadzamy już udoskonalenia, które mają na względzie jeszcze wyższe bezpieczeństwo i komfort. Poszerzamy naszą ofertę analizując trendy i sytuację na rynku energetycznym, a także potrzeby naszych klientów. Nie uznajemy tymczasowych rozwiązań, u nas każda realizacja jest przemyślana i wykonana tak, aby służyła długie lata.

Jesteśmy wsparciem zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i przedsiębiorców, oferując kompleksową opiekę i wysokiej jakości urządzenia. Proponujemy instalacje fotowoltaiczne najwyższej klasy, o ponadnormatywnych standardach bezpieczeństwa, projektujemy i montujemy systemy grzewcze na podczerwień. Mamy szeroki wachlarz produktów dla przedsiębiorców, poczynając od taryfy dynamicznej, poprzez przemysłowe oświetlenie LED, audyty energetyczne, stacje transformatorowe i systemy kompensujące moc bierną.

Nasze cele mieszczą się w kilku słowach: DZIŚ-OPTYMALIZACJA, JUTRO-ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ, POJUTRZE-NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA

Co to oznacza? Wprowadzamy natychmiastowe zmiany, aby oszczędzanie mogło rozpocząć się już TERAZ, budujemy instalacje, które sprawiają, że budynki stają się energooszczędne przez kolejne dziesięciolecia, kreujemy rozwiązania oparte na magazynach energii, które zapewniają NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNĄ.

Oświecony już dzisiaj propaguje ENERGETYKĘ JUTRA - przemyślaną, oszczędną i proekologiczną. W roku 2021 nasza firma zdobyła tytuł Dobra Firma w kategorii Innowator.


Zapraszamy do współpracy
Z poważaniem
Jacek Osiadacz
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: 664 911 100
e-mail: jacek.osiadacz@oswiecony.pl

Stronę odwiedziło 701 osób.