Dzis jest Środa, 19.01.2022 Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
 
Strona główna - aktualności

Zaproszenie do współpracy przy organizacji V Dnia Dziecka do członków i sympatyków Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej


Przemyska Kongregacja Kupiecka zwraca sie z propozycją współpracy lub sponsorowania podczas V Dnia Dziecka dla Dzieci Niepełnosprawnych w niedzielę 27 maja 2018 roku.
Impreza odbędzie się na Rynku Głównym w Przemyślu w godz. 11:30 - 20:00.

Jest to impreza charytatywna dla grupy około 340-350 dzieci wraz z opiekunami i rodzicami.
Uczestnikami będą dzieci z Ośrodków Szkolno Wychowawczych nr. 1,2,3, Polskiego Związku Głuchych, Polskiego Związku Niewidomych , Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Przemyślu, dzieci Specjalnej Troski z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Stowarzyszenie Terapii Przez Sztukę KATARSIS w Przemyślu, Dom Dziecka MOJA RODZINA w Prałkowcach i Dom Dziecka NASZA CHATA.

Udział Państwa będzie się opierał na pomocy finansowej lub materialnej w postaci napoi, owoców, słodyczy, ciastek, zabawek, upominków, artykułów biurowych [kredki, farby, bloki rysunkowe, pędzelki, smycze, plasteliny], drobnych gadżetów itp.
Gwarantujemy reklamę na plakatach, zaproszeniach, w lokalnych mediach i na Rynku Głównym w dniu imprezy.
Prosimy o życzliwe potraktowanie naszej prośby i pozytywne jej załatwienie, co byłoby równoznaczne z wpisaniem się Państwa do grona sprawdzonych Przyjaciół Dzieci.
Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy, która to wywoła radość i uśmiech u milusińskich.

Będzie to 7- 8 godzin zabawy, konkursów z nagrodami, i rozrywki dla dzieciaków.
Będą też: drożdżówki, ciastka, lody, napoje, owoce i inne słodkości. Na dzieci czeka sporo atrakcji, niespodzianek i poczęstunków, wile pokazów sprzętu służb mundurowych, Ratownictwa Medycznego, PZŁ-strzelnica sportowa, zjeżdżalnia, zamek dmuchany, Bazyl Art.-banki mydlane- animacje, gry i zabawy i inne pomniejsze atrakcje.

Patronat honorowy Prezydent m. Przemyśla Robert Choma i Starosta Powiatu Jan Pączek. Patronat medialny Życie Podkarpackie, PTVK-TOYA.

Od godz. 16:30 do 20:00 odbędzie się koncert młodzieżowych zespołów wokalno muzycznych z Przemyśla i okolic. Impreza będzie otwarta dla dzieci i mieszkańców Przemyśla, bardzo wiele atrakcji i zabaw.

PBS O/Przemyśl 89 8642 1155 2015 1503 0328 0003
Po akceptacji naszej propozycji prosimy o wpłatę na w/w. konto, lub pomoc rzeczową i logo firmy.


Z wyrazami szacunku:
Prezes PKK Ryszard Miłoszewski - tel. 609 440 774, email: kkkotp@o2.pl
V-ce Prezes PKK Maciej Dębicki - tel. 600 349 175,email: debicki.maciek@gmail.com

Stronę odwiedziło 5703 osób.