Dzis jest Wtorek, 26.09.2017 Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Strona główna - aktualności

XV Turniej Kręglarsi w Brzesku 15.11.2015 r.

15 listopada przedstawiciele PKK wzięli udział w XV Turnieju Kręglarskim w Brzesku.

Reprezentacja PKK składała się z 4 osób tj: Helena Habko, Wojciech Dudzik, Maciej Dębicki

i Ryszard Miłoszewski. W zawodach uczestniczyły reprezentacje z Krakowa, Limanowej, Przemyśla, Proszowic, oraz gospodarzy Brzeska. W zawodach udział wzięło około 100 osób z rodzinami i z dziećmi, najmłodszy uczestnik miał niespełna 3 lata.

Turniej rozgrywano w kategoriach : Dzieci, zwyciężył Patryk Kicka, Kobiety, zwyciężyła Iwona Sumara, Mężczyźni, zwyciężył Bartosz Pośladek. W rywalizacji Drużynowej : I miejsce Brzesko, II miejsce Limanowa, III miejsce Kraków, poza podium, Przemyśl Proszowice i Myślenice. Turniej odbył się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Brzeska i Prezesa KKK , obaj panowie ufundowali puchary dla zwycięzców.

Turniej po raz 15 wzorowo zorganizował Prezes KKK o/t Brzesko Bogdan Baranek.