Dzis jest Poniedziałek, 17.01.2022 Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
 
Strona główna - aktualności
"Dzieci dzieciom"

Piękna pogoda, ciekawe atrakcje, a przede wszystkim uśmiech na twarzy dzieci. Tak w kilku słowach można opisać drugi Piknik Charytatywny dla Dzieci Niepełnosprawnych, który odbył się 31 maja z okazji Dnia Dziecka. Dzięki wielkiemu sercu pana Ryszarda Miłoszewskiego - prezesa Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej, ten dzień na długo zostanie w pamięci dzieci oraz ich rodziców. Współ organizatorami byli : OHP o/Przemyśl. Centrum Edukacji BAZA i Hotel Accademia. Organizatorem głównym była PKK.

Piknik obfitował w występy artystyczne uczniów przemyskich szkół, którzy uświetnili ten dzień pokazami tańca, sztuk walki i śpiewu. Poza sceną, na terenie placu piknikowanego Hotelu Accademia, przez cały czas trwania imprezy można było sprawdzić się w rozmaitych konkursach, w których do zdobycia były atrakcyjne nagrody, a przybyłe w tym dniu służby mundurowe prezentowały swój sprzęt.
Program artystyczny rozpoczął występ szkoły tańca "A-Z". Następnie zaprezentował się Przemyski Klub Walki Wręcz, którego występ wzbudził wiele podekscytowanie publiczności. Zespół Szantowy z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum im. Heleny Modrzejewskiej wprowadził zebranych przed sceną w bardzo pozytywny nastrój. Wokalistki ze Studia "AGA" swoimi pięknymi głosami zostawiły po sobie niezapomniane wrażenie. Przemyska Scena Hip - Hop po raz kolejny udowodniła, że mamy w Przemyślu świetnych tekściarzy. Na koniec dnia wystąpił zespół oraz wokalistki z Klubu Wojskowego przy 5 B.S.P.

Dla uczestników imprezy przygotowane były paczki ze smakołykami, a także talony, dzięki którym mogli np. przejechać się bryczką, pobawić się na dmuchanym zamku i zjeść żurek oraz pyszną kiełbaskę z grilla. Wszystko to dzięki licznym sponsorom, bez których ta impreza nie byłaby tak wspaniała. Zaproszeni goście nie kryli podziwu dla organizatorów Pikniku. Przez cały czas dzieciom niebywałe atrakcje zapewniał BAZYL ART.

Żal było kończyć tak udany dzień, zwłaszcza widząc rozradowane buzie dzieci. Jest to tylko potwierdzeniem, że Dzień dziecka to święto niezwykłe, ponieważ stworzone dla niezwykłych istot jakimi są dzieci. To dla nich staramy się, aby świat był lepszy, a one odwdzięczają się nam szczerym uśmiechem i bezgraniczną miłością.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę organizatorów, sponsorów, patronów oraz wszystkich, którzy wspierali to wydarzenie.
Do zobaczenia za rok!

PKK

Stronę odwiedziło 5341 osób.