Dzis jest Wtorek, 25.01.2022 Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
 
Strona główna - aktualności

Zapraszamy do współpracy przy organizacji Dnia Dziecka w niedzielę 31 maja 2015 roku


Przemyska Kongregacja Kupiecka zwraca sie z propozycją współpracy lub sponsorowania podczas II Dnia Dziecka dla Dzieci Niepełnosprawnych w niedzielę 31 maja 2015 roku.
Impreza odbędzie się na placu piknikowo grillowym na terenie Hotelu Accademia w godz. 12-16:30.

Jest to impreza charytatywna dla grupy około 200-220 dzieci wraz z opiekunami i rodzicami. Uczestnikami będą dzieci z Ośrodków Szkolno Wychowawczych nr. 1 i 2, Ośrodka Szkolno Wychowawczego głuchoniemych i niedosłyszących, Ośrodka Szkolno Wychowawczego niewidomych i niedowidzących, dzieci Specjalnej Troski z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Udział Państwa będzie się opierał na pomocy finansowej lub materialnej w postaci napoi, słodyczy, ciastek, upominków, gadżetów itp. (lista artykułów poniżej).

Gwarantujemy reklamę na plakatach, zaproszeniach, w lokalnych mediach i na terenie Hotelu Accademia w dniu imprezy.
Prosimy o życzliwe potraktowanie naszej prośby i pozytywne jej załatwienie, co byłoby równoznaczne z wpisaniem się Państwa do grona sprawdzonych Przyjaciół Dzieci.
Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy, która to wywoła radość i uśmiech u milusińskich.

Będzie to 4- 5 godzin zabawy, konkursów, i rozrywki dla dzieciaków.
Będą też: Żurek, kiełbaski z grilla, ciastka, lody, napoje, owoce i inne słodkości.

Potrzebujemy: napoje, słodycze, cukierki, ciastka, owoce, lody, kiełbaskę na grilla, pieczywo, opakowania jednorazowe, kredki, bloki rysunkowe, farby, pędzelki, klej, itp.

PBS O/Przemyśl 89 8642 1155 2015 1503 0328 0003 - Po akceptacji naszej propozycji
Prosimy o wpłatę na w/w konto.

Z wyrazami szacunku: Prezes PKK Ryszard Miłoszewski tel. 609 440 774 email: r.milosz@poczta.onet.pl

Sekretarz PKK Anna Szpak
tel, 601 520 633
email: mwa3@vp.pl


"Wszystkie dzieci nasze są"

31 maja bieżącego roku już po raz drugi odbędzie się Dzień Dziecka dla dzieci niepełnosprawnych. To impreza charytatywna zorganizowana przez Przemyską Kongregację Kupiecką. Współorganizatorami pikniku są Hotel Accademia, Centrum Edukacji BAZA oraz Podkarpacka Wojewódzka Komenda OHP w Rzeszowie.
Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem objęli Posłowie na Sejm RP Marek Rząsa oraz Piotr Tomański. Sponsorem głównym jest AVIVA sp. z o.o.

W programie przewidziano wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i trochę starszych dzieci, m.in.: malowanie buzi, pokaz baniek mydlanych, zumby, sztuk walki, konkurs malowania oraz liczne występy muzyczne i taneczne, przygotowane przez dzieci dla dzieci.
Dodatkowo swój sprzęt zaprezentują: Ratownictwo Medyczne, Straż Pożarna, Straż Graniczna, Policja, Służba Ochrony Kolei i Izba Celna. Każdy uczestnik będzie mógł również skorzystać z poczęstunku m - w pakiecie oferowane są słodycze, owoce, napoje, żurek oraz kiełbaski z grilla.

Spotykamy się przy Hotelu Accademia na placu grillowo-piknikowym od godz. 12.00.


Zapraszamy! PKK

Stronę odwiedziło 593 osób.