Dzis jest Środa, 19.01.2022 Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
 
Strona główna - aktualności

Akcja koalicji 3 przemyskich stowarzyszeń w sprawie ożywienia handlu na przemyskiej starówce.PRZEMYSKI KONWENT SPOŁECZNO-GOSPODARCZY
ul. Wyb. Marsz. J. Piłsudskiego 4, 37-700 P-śl

PRZEMYSKA KONGREGACJA KUPIECKA
ul. Kościuszki 7, 37-700 P-śl

STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW PRZEMYŚLA
ul. Grodzka 15, 37-700 P-śl


List otwarty
Do Szanownych Kolegów
Kupców Przemyskich

Drodzy Państwo!

Pogłębiająca się recesja oraz konkurencja ze strony powstałych niedawno dużych centrów handlowych jest faktem. W naszych sklepach, nawet tych w ścisłym centrum, spadają obroty. Rosną koszty i podatki a prognozy nie przedstawiają się dobrze.

Możemy jednak wspólnymi siłami walczyć aby odwrócić ten niekorzystny trend.

Spróbujmy przyciągnąć klientów wydłużając sezonowo w lecie czas pracy naszych sklepów, czynnych na ogół do godziny 17-tej czy 18-tej, o kilka godzin, na przykład do 20-tej.

Akcje tego typu są już znane i stosowane z powodzeniem w wielu miastach. Jesteśmy przekonani, że stosowne działania marketingowe które postaramy się zapewnić, w połączeniu z zaangażowaniem Szanownych Kolegów Kupców przyczynią się do sukcesu tego pomysłu.

Propozycję naszą kierujemy głównie do Kupców z ulic ścisłej Starówki, czyli Kazimierzowskiej oraz Franciszkańskiej oraz ulic przyległych, wdzięczni jednak będziemy oczywiście za poparcie każdego z Kupców.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z organizatorami.

PKS-G
Zenon Sura
502663448
PKK
Ryszard Miłoszewski
609440774
SMP
Wacław Smuk
16 6784735
do pobrania»

Stronę odwiedziło 5752 osób.