Dzis jest Wtorek, 25.01.2022 Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
 
Strona główna - aktualności

Członek P.K.K. Marek Kawiński, odlewnia "KAW-MET" OrłyOdlewnia żeliwa i metali nieżelaznych KAW-MET zajmuje się produkcją odlewów od 1981 r. Od początku istnienia działalność zakładu nastawiona była na produkcję żeliwnych urządzeń grzewczych, odlewów armatury przemysłowej, części maszyn i odlewów artystycznych.

Od kilkunastu lat podstawą produkcji są żeliwne wkłady kominkowe, piece wolnostojące i piece uniwersalne.

Wysoka jakość naszych wyrobów, szybkość i terminowość dostaw zaowocowały wysokimi obrotami z odbiorcami z Polski, Węgier, Słowacji, Rosji ,Ukrainy,Estonii, Litwy, Niemiec i Francji, co z kolei pozwoliło nam na szybki rozwój.

Po wybudowaniu nowej odlewni w 2005 r. z automatyczną linią produkcji odlewów jesteśmy jednym z największych producentów wkładów kominkowych w Polsce.

Atutami naszej firmy są:
  • wieloletnie doświadczenie w branży odlewniczej
  • wysoce wykwalifikowana kadra kierownicza i zawodowa
  • nowoczesne biuro projektowe
  • laboratorium, w którym wykonujemy spektralną analizę chemiczną żeliwa, badamy jego wytrzymałość i twardość oraz parametry mas formierskich i rdzeniowych

Wszystkie te czynniki w połączeniu z nowoczesną technologią pozwalają nam uzyskać najlepszą jakość naszych produktów oraz krótki i terminowy czas realizacji zamówień.Stronę odwiedziło 621 osób.