Dzis jest Środa, 19.01.2022 Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
 
Strona główna - aktualności

Spotkanie przedsiębiorców PKK z Polską Konfederacją Pracodawców Prywatnych LEWIATAN - czwartek 1 marca 2012 r. o godz. 14.30 w Hotelu Gromada.Przemyśl 27.02.2012 r.Szanowna Pani / Szanowny Pan, .......................


Mam zaszczyt w imieniu Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz PRZEMYSKIEJ KONGREGACJI KUPIECKIEJ w Przemyślu zaprosić Panią/Pana do udziału w kameralnym spotkaniu konsultacyjnym na temat projektu "POPRAWA WIZERUNKU PRZEDSIĘBIORCÓW" oraz prezentacje projektu nt. postrzegania i roli przedsiębiorców.

Celem bezpośredniej rozmowy - dyskusji będzie zebranie opinii uczestników spotkania  na temat wizerunku przedsiębiorcy w społeczności lokalnej i relacji biznesu z administracją.

Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan przystąpiła do realizacji trzyletniego programu stawiającego sobie za cel efektywne podniesienie prestiżu przedsiębiorcy w szerokich kręgach społeczności lokalnej oraz w gronie urzędników administracji samorządowej i państwowej. Spotkanie, na które zapraszamy, jest pierwszym elementem tego programu.

Jak ważne jest to zagadnienie dla nas wszystkich, dla osób prowadzących działalność gospodarczą, nie muszę przekonywać. Każda opinia, propozycja, jest niezwykle przydatna. Szczególnie Pani/Pana stanowisko, z racji posiadanej wiedzy, doświadczenia i zajmowanej pozycji w środowisku lokalnym, jest dla nas wszystkich bardzo cenne.

Proszę zatem o przyjęcie zaproszenia, i podzielenie się z pozostałymi uczestnikami spotkania swoim spojrzeniem w tej niezwykle ważnej kwestii.


Spotkanie odbędzie się 1 03 2012r. [czwartek] w Hotelu Gromada przy ul. Marszałka Józefa Piłsudzkiego 2 w Przemyślu o godz. 14:30 w sali Sanowej.
Czas naszej dyskusji nie powinien przekroczyć 1,5 - 2 godzin.
Z góry serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu.

Łączę wyrazy szacunku,Z poważaniem
Prezes PKK Ryszard Miłoszewski
V-ce Prezes PKK Wojciech Szczepanik


Potwierdzenie uczestnictwa do 29.02.2012 r.
Tel: 609440774, 608413780

Stronę odwiedziło 5712 osób.