Dzis jest Wtorek, 25.01.2022 Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
 
Strona główna - aktualności

Przemyśl, dnia 19 stycznia 2012 r.ZAPROSZENIE

Szanowny Kupiec ....................................


Zarząd Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej, Informuje Szanownych Państwa o mającym się odbyć spotkaniu pod nazwą "KARNAWAŁOWA ZABAWA KUPIECKA - 2012" które odbędzie się w dniu 18 lutego 2012r. [sobota] od godz.18.30 do 2.00. w Domu Weselnym AGA Przemyśl ul. Sobótki 257 [Pikulice]

Jest to cykliczna impreza organizowana przez Przemyską Kongregację Kupiecką w Przemyślu, dla członków i sympatyków Naszej Organizacji, tradycyjnie złożymy sobie życzenia noworoczne.

Zaproszenie na tą imprezę przyjął Prezydent Miasta Przemyśla, Starosta Przemyski, Senator i Posłowie RP z Ziemi Przemyskiej, Radni Sejmiku Wojewódzkiego, Radni Miasta Przemyśla, członkowie Lwowskiej Kongregacji Kupieckiej ze Lwowa, władze Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej z Krakowa oraz władze Oddziałów Terenowych KKK z Limanowej, Brzeska, Bochni. Na Opłatku będą obecni również przedsiębiorcy - członkowie Naszej Kongregacji oraz Nasi sympatycy z terenu miasta i powiatu oraz przedstawiciele lokalnych mediów . Istnieje możliwość dowolnego ustawienia stołów ,w sali maksymalnie mieści się 200 osób .

Wszyscy członkowie PKK na imprezę przychodzą z odznaką kupiecką w klapie .


  • Łączna ilość uczestników spotkania to około 140-160 osób.
  • Koszt uczestnictwa: 75zł./osoba
  • Telefony kontaktowe: 662 069 305 - 609 440 774
  • Koszt uczestnictwa dla członków Kongregacji 65zł./osoba.
  • Zespół muzyczny INES,
  • Potwierdzenie udziału i odebranie zaproszenia do dnia 02 02 2012 r.


Z kupieckim pozdrowieniem i wyrazami szacunku:
Prezes P.K.K. Ryszard Miłoszewski


Przemyśl, dnia 23 lutego 2012 r.Zarząd Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej


W dniu 18 lutego 2012 r. [sobota] od godz. 18.30 do 2.00. w Domu Weselnym AGA Przemyśl ul. Sobótki 257 [Pikulice] odbyła się doroczna Karnawałowa Zabawa Kupiecka, była to pierwsza impreza z cyklu X Lecia Kongregacji Kupieckiej w powojennym Przemyślu 2002-2012.

W imprezie wzięło udział około 240 osób. Jest to cykliczna impreza organizowana przez Przemyską Kongregację Kupiecką w Przemyślu, dla członków i sympatyków Naszej Organizacji, tradycyjnie złożyliśmy sobie życzenia noworoczne.

Zaproszenie na tą imprezę przyjął Prezydent Miasta Przemyśla, Starosta Przemyski, Senator i Posłowie RP z Ziemi Przemyskiej, Radni Sejmiku Wojewódzkiego, Radni Miasta Przemyśla, członkowie Lwowskiej Kongregacji Kupieckiej ze Lwowa, władze Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej z Krakowa. Na imprezie byli obecni również przedsiębiorcy - członkowie Naszej Kongregacji oraz Nasi sympatycy z terenu miasta i powiatu oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

Zabawa przy dżwiękach grupy wokalno muzycznej INES obfitowała w wiele konkursów i niespodzianek, bawiono się do białego rana.

Główne uroczystości X Lecia Kongregacji Kupieckiej odbędą się w miesiącu lipcu podczas imprezy plenerowej, na które zapraszamy już dzisiaj.Z kupieckim pozdrowieniem i wyrazami szacunku:
Prezes P.K.K. Ryszard Miłoszewski

Stronę odwiedziło 617 osób.