Dzis jest Środa, 19.01.2022 Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
 
Strona główna - aktualności

III Charytatywny Bal Przedsiębiorcy

Krakowska Kongregacja Kupiecka informuje, że wspólnie z Małopolską Izbą Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie organizuje III Charytatywny Bal Przedsiębiorcy, który odbędzie się 08.01.2005 r. w Kopalni w Wieliczce.

W związku z powyższym, chcąc zachęcić Państwa do udziału w tej imprezie, przekazujemy informacje dotyczące Balu:

  • cena biletu - 250 zł od osoby (tak jak w roku poprzednim; dla nie zrzeszonych - 300 zł od osoby),
  • możliwości reklamy swojej firmy (wg załączonego regulaminu) w zamian za dofinansowanie wyżej wymienionej imprezy,
  • możliwość przekazania fantów na przewidzianą w programie balu loterię.
Mogą to być przedmioty, a także kupony na darmowe lub rabatowe usługi. Ofiarodawcy powinni dołączyć do każdej rzeczy informację o swojej firmie (np. wizytówkę) potrzebną do zareklamowania zakładu podczas loterii,
  • możliwości zakupu biletów na bal dla pracowników swojej firmy jako premii, prezentu.

Przypominamy, że dochód z Balu (tak jak w latach poprzednich) zostanie przeznaczony na pomoc dla dzieci z Domu Dziecka im. Jana Brzechwy przy al. Pod Kopcem lOa w Krakowie, którym Izba pomaga od lat oraz dla Domu Pomocy Społecznej przy ul. Helclów 2 w Krakowie, którym opiekuje się Krakowska Kongregacja Kupiecka.

Patronat nad imprezą obejmie Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski, a patronat medialny regionalna prasa, radio i tv.

W balu uczestniczyć będzie ok. 500 osób; oprócz rzemieślników i przedsiębiorców wezmą udział m.in. lekarze, prawnicy oraz przedstawiciele władz województwa, miasta oraz posłowie i senatorowie RP.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Balu, przekazaniem fantów bądź sponsorowaniem w zamian za reklamę firmy prosimy o kontakt z sekretariatem Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej, tel. 421-24-42.

Stronę odwiedziło 5766 osób.