Dzis jest Wtorek, 25.07.2017 Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny
 
Strona główna - aktualności

Wyniki II edycji konkursu "Mój Ulubiony Sklep"



Przemyśl 25 08 2010 r.

Protokół z posiedzenia kapituły konkursu "Mój Ulubiony Sklep" - spożywczy
(skład wg listy obecności)

Wybrano przewodniczącego i sekretarza tj. p. Ryszard Miłoszewski i p. Anna Szpak.

Miejsce
  • I. p. Ryszard Zastrowski-sklep spożywczo-mięsny ul. Sportowa 7
    [624]-bon 1000 zł. funduje Eurocash sieć ABC tel: 516 077 380
  • II. p. Wiesława Wytrykusz sklep ogólno spożywczy ul.Paderewskiego 14 B
    [498]-bon 500 zł.funduje Eurocash siec ABC
  • III. p. Robert Garczyński sklep Jagódka ul. Słowackiego 62
    [461]-bon 300 zł. funduje Eurocash sić ABC
  • IV. p. Kazimierz Ciupiński sklep ogólno spożywczy ul. Grunwaldzka 47
    [220]-sprzęt RTV funduje Piotruś Pan
  • IV. p. Marek Sas sklep ogólno spożywczy ul. Krasińskiego 20
    [220]-sprzęt RTV funduje Piotruś Pan
  • V. p. Marek Sas sklep Beatka ul. Słowackiego 10
    [205]-sprzęt RTV funduje Uniservice
  • VI. p. Marek Sosnowski stoisko pod D.H.Szpak
    [159]-sprzęt RTV funduje Uniservice
  • VII. p. Wioletta Głowniak sklep ogólno spożywczy ul. Smolki 12
    [65]-sprzęt RTV funduje Uniservice
  • VIII. p. Janina Mielnik sklep ogólno spożywczy ul. Monte Casino 16 C
    [62]
  • IX. p. Lucyna Gawda sklep ogólno spożywczy ul.Wysockiego 48 A
    [51]
  • X. p. Anna Krzywucka sklep Koszyczek ul. Grottgera 5
    [49]
  • XI. p. Mariola Bajda sklep ogólno spożywczy ul. Słowackiego 69
    [26]
  • XII. p. Danuta Mirowska sklep ogólno spożywczy Kniażące 84
    [18]
  • XIII. p. Grzegorz Hasiuk sklep ogólno spożywczy ul. Glazera 20
    [16]
  • XIV. p. Robert Piechota sklep ogólno spożywczy ul. Wodna 4
    [6]
  • XV. p. Jan Wilczyński sklep ogólno spożywczy ul.Wyb.Marsz.Piłsudz. 23
    [6]
  • XVI. p. Piotruś Pan Expres sklep ogólno spożywczy ul. Bielskiego 60
    [6]
  • XVII. p. Robert Błażowski Piątka sklep ogólno spożywczy ul. Grunwaldzka 5
    [5]
  • XVIII. p. Dorota Świstak sklep ogólno spożywczy Olszany 9/6
    [2]
  • XIX. p. Marek Sas sklep Justynka ul. Grunwaldzka 41 B
    [1]
  • XX. p. Zdzisław Gałuszka sklep ogólno spożywczy ul. Dworskiego 14
    [1]
  • XXI. p. Dorota Świstak sklep ogólno spożywczy ul. Rosłańskiego 7 A
    [1]
  • XXII. p. Danuta Piotrowska sklep ogólno spożywczy ul. Grodzka 15
    [1]

Razem ważnych głosów oddano 2703.


Nagrodę główną Prezydenta Miasta Przemyśla za najlepiej dokończone zdanie konkursowe tj . zawsze wracam do sklepu w którym Ekspedientki obsługują z uśmiechem na twarzy a klient wychodząc o powrocie marzy.
Otrzymuje p. Teresa Lawrecka ul. Krasińskiego 16/50 tel : 698 011 560

Nagroda II sprzęt RTV [funduje Piotruś Pan]
otrzymuje p. Monika Sienkiewicz ul.Rynek 26 Tel: 603 620 603


Nagrody dla głosujących w konkursie bony o wartości 100 zł. [funduje Video Tomex 2] otrzymuja:

  1. p. Maria Nikodem ul. Grunwaldzka 42
  2. p. Bożena Kurarz Drochojów 229
  3. p. Edward Dubois ul. B,Getta 36
  4. p. Halina Gregier ul. Katedralna 6
  5. p. Dorota Karkoszka ul. Wyb.Ojca Św.JP II 36
  6. p. Czesława Strumiłło ul. Wyb.Ojca Św. JP II 36/33

Natym protokól zakończono.

  1. Ryszard Miłoszewski PKK
  2. Anna Szpak PKK
  3. Liza Jakielaszek Miejski Rzecznik Konsumenta
  4. Adrian Pichura Cech Rzemiosł Różnych
  5. Tomasz Rybarczyk Radio Eska
  6. Jan Piszak Przemyski Konwent Społeczno Gospodarczy
  7. Teresa Kuklewicz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny
  8. Krystyna Makara PKPS-P-śl
Stronę odwiedziło 135110 osób.