Dzis jest Środa, 19.01.2022 Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
 
Strona główna - aktualności

Uroczystości Poświęcenia Sztandaru Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej - 7 sierpnia 2010 roku .Program Uroczystości:

16:00 - Msza Święta i poświęcenie Sztandaru w Archikatedrze Przemyskiej Celebrę Mszy Świętej i poświęcenie Sztandaru poprowadzi J.E.Ks.Bp. Adam Szal w asyście Ks. Prałata Stanisława Krzywińskiego.

17:00 - Coroczny Piknik Kongregacji Kupieckiej odbędzie się na placu piknikowym przy Hotelu "GROMADA".

17:45 - Wbijanie gwoździ na terenie piknikowym Hotelu Gromada Koszt wbijania imiennego gwoździa dla gości [VIP] od 200 zł. Koszt wbijania imiennego gwoździa dla Członków i sympatyków PKK od 50 zł. Cegiełka na budowę Sztandaru od 20 zł.

18:45-1:00 - Biesiada Kupiecka Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej, wstęp 45 zł. od uczestnika.Prosimy o pisemne potwierdzenie udziału w uroczystościach wraz z wpłatą na uroczystości .Serdecznie zapraszamy członków, sympatyków wraz z rodzinami .

Sztandar jest najwyższym znakiem Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej, jest symbolem wielowiekowej tradycji i współczesnych celów Kongregacji.
Stanowi symbol zbiorowej godności Kupieckiej będzie nam towarzyszył w najważniejszych wydarzeniach i uroczystościach życia kupieckiego.
Jest On symbolem uzewnętrzniającym szczytne, moralne i duchowe wartości członków Kongregacji, będzie zawsze traktowany z wielkim szacunkiem i honorem.

Komitet Budowy Sztandaru PKK

Stronę odwiedziło 5690 osób.