Dzis jest Poniedziałek, 17.01.2022 Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
 
Strona główna - aktualności


IV edycja Galicyjskiego Salonu Sukcesu - Opłatek Stowarzyszeń
Przemyśl 2009-12-06r.
Członkowie i sympatycy PKK


Kapituła Galicyjskiego Salonu Sukcesu ( która tworzą Przemyski Konwent Społeczno-Gospodarczy, Cech Rzemiosł Różnych, Przemyska Kongregacja Kupiecka, Regionalna Izba Gospodarcza, Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu, Stowarzyszenie Projekt Polska ,Lwowska Kongregacja Kupiecka, Centrum Kulturalne w Przemyślu ) informuje o kolejnym ważnym wydarzenie dla naszego regionu, - jakim jest IV edycja Salonu połączona z wielokulturowym opłatkiem przemyskich stowarzyszeń, w dniu 20 grudnia br. o godz. 17.00 w restauracji Marko w Przemyślu

1. Goścmi Salonu Sukcesu będą:
Mirosław Karapyta: Wojewoda Podkarpacki
Andrzej Matusiewicz - Przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego
2. W ceremoniale opłatka prowadzonego pod przewodnictwem
- J.Eks. ks biskupa Adama Szala - reprezentującego Kościół Rzymskokatolicki
uczestniczyć bedą:
- J.Eks. ks biskup dr Pasjusz- Kościół Prawosławny
- Ks Jan Tarapacki- Kościoł Grekokatolicki
- Ks. mjr Jerzy Mokrauz - Kościol Prawosławny
- Ks . Prałat Stanisław Krzywiński - Kościół Rzymskokatolicki

Całość odbędzie się w znakomitej oprawie muzycznej chóru Irmos, Kapeli "6 złotych" oraz wokalistki Klaudii Nałęcz-Skaleckiej. Gospodarzem Salonu jest jego pomysłodawca Prezes Przemyskiego Konwentu - Jan Piszak. Wywiady prowadzą redaktorzy: Bogusława Pieczyńska i Jan Miszczak. Całość zakończy się tradycyjną 12 daniowa kolacja wigilijną, przygotowana przez restauracje Marko w Przemyślu. Udział w Salonie i opłatku zapowiadają znani w regionie przedstawiciele mieszkańców, samorządowcy i politycy.

Kapituła uważa, że podzielenie się opłatkiem połączone ze szczerymi życzeniami w oraz wspólna sąsiedzka kolacja wigilijna jest tym co powinno łączyć i zbliżać wszystkich mieszkańców regionu, bez względu na pochodzenie, wyznanie i reprezentowane interesy grup społecznych.

W związku z powyższym uprzejmie zapraszamy do udziału w opłatku wszystkich chętnych przedstawicieli stowarzyszeń. Ze względu na duże zainteresowanie i ograniczona ilość miejsc uprzejmie prosimy odwrotną rezerwacje zaproszeń ( Ryszard Miloszewski - Prezes PKK tel 609 440 774 lub mailem na adresr.milosz@poczta.onet.pl ) do 15 12 2009 roku.

Do zaproszenia dołączamy kartę konsumpcyjną kolacji wigilijnej przygotowywanej przez restaurację Marko w wysokości 30 zł/osoba.. Serdecznie zapraszamy.

Stronę odwiedziło 5265 osób.