Dzis jest Środa, 19.01.2022 Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
 
Strona główna - aktualności

III edycja Galicyjskiego Salonu Sukcesu

Przemyśl 10.11.2009r.
Członkowie i sympatycy P.K.K.


Kapituła Salonu ( która tworzą Przemyski Konwent Społeczno-Gospodarczy, Cech Rzemiosł Różnych, Przemyska Kongregacja Kupiecka, Regionalna Izba Gospodarcza, Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu, Stowarzyszenie Projekt Polska ,Lwowska Kongregacja Kupiecka, Centrum Kulturalne ) uprzejmie informuje o kolejnej edycji Galicyjskiego Salonu Sukcesu.

Jest to cykliczna impreza , która rozpoczęła się 25 września 2009 roku ; zakończenie przewidujemy na wrzesień 2010 roku . Inauguracyjny Galicyjski Salon Sukcesu odbył się w restauracji Gloria w Przemyślu przy ul. Wilczańskiej 4 .

Ta cykliczna impreza , będąca kontynuacją Przemyskiego Salonu Sukcesu , ma na celu ukazanie osiągnięć wybitnych osób związanych z naszym regionem. Uczestnikami spotkań będą ludzie związani z samorządem, gospodarką , kulturą i z innymi dziedzinami życia. Szczególnie ważne jest pokazanie drogi do sukcesu po obu stronach granicy, na zasadzie przyjacielskiego spotkania.

III Galicyjski Salon Sukcesu połączony z zabawą Andrzejkową do godz. 1.00. odbędzie się 27 listopada 2009 roku w restauracji Marko ul. Lwowska, o godz 17,30.Gośćmi Salonu będą: Elżbieta Łukacijewska - Posłanka do Parlamentu Europejskiego , Aleksandra Sołga - Szkoła Tańca A-Z, Olga Popowicz i Leszek Suszycki, Oleg Dzyama - Prezes LKK. Oprawę artystyczną zapewni grupa Rotacja - która zaprosi do tańca oraz wspólnego biesiadowania. Mając na uwadze znaczenie Salonu dla miasta i regionu podkarpackiego zapraszamy do udziału, wejściowki w cenie 50 zł.od osoby [pełny catering] dostępne pod nr. tel: 609440774.

Z wyrazami szacunku
Członek Kapituły
Prezes PKK Ryszard Miłoszewski


Stronę odwiedziło 5654 osób.