Dzis jest Wtorek, 25.01.2022 Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
 
Strona główna - aktualności

III Piknik Charytatywny


Bawiliśmy się dla pięcioraczków z Brzeska

W sobotę, 15 września na stadionie sportowym WKS Wawel w Krakowie odbył się III Charytatywny Piknik Rzemieślnika, Kupca i Przedsiębiorcy. Hasłem integracyjnej imprezy, przebiegającej w rytmach muzyki lat sześćdziesiątych było: "Nie będzie Ci obojętna czyjaś dola, na Pikniku w rytmie rock&rolla".

Imprezę rozpoczął mecz piłkarski, w którym sprzymierzone siły kupców, rzemieślników i przedsiębiorców rozgromiły reprezentację Urzędu Skarbowego Kraków Krowodrza 18:4.

Prezes Wiesław Jopek reprezentujący Krakowską Kongregację Kupiecką, Andrzej Zdebski, szef Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie oraz Marian Wójcik, wiceprezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości wręczyli wszystkim uczestnikom sportowych zmagań pamiątkowe dyplomy, a drużyny nagrodzili pucharami.

Witając zebranych na pikniku prezes Jopek apelował o hojność w licytacjach i datkach na rzecz kupieckiej rodziny z Brzeska, w której niedawno przyszły na świat pięcioraczki. Do apelu tego odniósł się również prezydent Krakowa Jacek Majchrowski mówiąc, że po raz pierwszy jest na wspólnej imprezie gromadzącej ludzi interesu.Twierdził, że to dobry znak dla wszystkich organizacji, dla Krakowa i dla samorządu.
Królową pikniku została Marta Suter, radna miejska, która zgromadziła aż 184 kwiatki, natomiast królem Andrzej Kuś z Leader Service.

Zabawa trwała do późnej nocy.O jej wymiarach finansowych poinformujemy niebawem

Stronę odwiedziło 603 osób.