Dzis jest Środa, 19.01.2022 Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
 
Strona główna - aktualności

Kontynuując podjęte inicjatywy w kierunku zahamowania ekspansji WOH (Wielkopowierzchniowych Obiektów Handlowych) zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie akcji zbierania podpisów pod Obywatelskim Projektem Ustawy ..." o wielkopowierzchniowych obiektach handlowych ".
Wcześniejsze uzasadnienia oraz treść i przebieg debaty odbytej w Radzie Miasta Przemyśla w dniu 25.09.2003 roku , jak również treść materiałów nadesłanych od Prezesa Kongregacji Przemysłowo-Handlowej (KP-H) w Warszawie Pana dra Janusza Rakowskiego świadczy o konieczności wprowadzenia stosownych Ustaw idących w kierunku ochrony lokalnych rynków gospodarczych. Takim krokiem jest wprowadzenie pod Obrady Sejmu projektu wyżej cytowanej Ustawy. Krakowska Kongregacja Kupiecka Oddział Terenowy w Przemyślu w porozumieniu z KP-H w Warszawie podjęła inicjatywę zorganizowania akcji zbierania podpisów na terenie Miasta Przemyśla.
Pierwszym punktem podanym do publicznej wiadomości będzie siedziba Oddziału mieszcząca się przy ul. Mickiewicza 44/7. Punkt będzie czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 14.00 - 16.00. W związku z powyższym proszę o włączenie się do akcji , której konsekwencją jest ochrona naszego rynku. W załączeniu przesyłam:
1. artykuł pt: "Marsz hipermarketów w kierunku słabych, bezbronnych rynków";
2. artykuł : "Uzasadnienie";
3. projekt - tekst jednolity : Ustawa ..."o wielkopowierzchniowych obiektach handlowych"
4. druki : wykaz obywateli, którzy udzielają poparczia projektowi ustawy " o wielkopowierzchnio-wych obiektach handlowych".
5. Plakaty informacyjne o akcji zbierania podpisów.

Druk wykaz obywateli, którzy udzielają poparczia projektowi ustawy " o wielkopowierzchnio-wych obiektach handlowych" możecie pobrać Państwo klikając w "pobierz"

Stronę odwiedziło 5807 osób.